-
   
 
 
 
 
     

Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

Hesabım

Giriş Yap - Üye Ol

Nettedarkçisi - Eticaret Xml Bayilik

Nettedarikçisi E-Ticaret Bayiliği ve Oto Aksesuar XML Dropshipping Hizmeti
Siz Satın Biz Gönderelim !

 

Nettedarikçisi olarak bizler internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren 150 den fazla firmaya başta oto aksesuar olmak üzere ihtiyaç duydukları tüm kategorilerde tedarikçilik yapan, Dropshipping hizmeti veren ve aynı zamanda toptan olarak satış yapan yenilikçi ve işini iyi bilen sektöründe lider bir firmayız.

Eticaret bayilerimiz satış kanallarına göre birden fazla noktada ürün satışı gerçekleştirmektedir.
E ticaret olarak tahmini satış noktamız şuan için 250 civarındadır.
Türkiye’de kendi sektöründe öncü ve internet dünyasında lider konumda olan Hepsiburada.com, Mediamarkt, Tekzen, Dekorazon, Evidea gibi büyük markalarada direk tedarik hizmeti vermekteyiz.

hepsiburada.com, gittigidiyor.com, n11.com, sahibinden.com, sanalpazar.com, epttavm.com gibi en büyük pazar yerlerinde kurumsal çözüm ortaklığımız bulunmakta ve bu internet sitelerinde birçok bayimiz hergün yüzlerce ürünümüzü satmaktadır.

 

Sizler de bizlerden xml bayiliği alabilir, ürünlerimizi internet sitenizde yada pazaryerlerinde satabilirsiniz.


Firmamızda stoklu olarak 8.000 çeşit ürün bulunmaktadır.
Bu ürünlerin yaklaşık 4500 Adeti xml üzerinden e ticaret bayilerimize sunulmaktadır.
Tüm ürünlerimiz stoklu olup , ürün gönderimleri aynı gün yada sipariş yoğunluğuna göre nadiren ertesi gün gerçekleştirilmektedir.

İnternette ürün satmak isteyen herkes bayimiz olabilir. Bunun için herhangi bir sınırlama yoktur.


Sizde ürünlerimizi internet sitenizde ya da pazaryerlerinde satmak istiyorsanız "e ticaret bayisi olmak istiyorum " konulu ve firmanızı azda olsa anlatan kısa bir yazıyı [email protected] a mail atınız.

Arkadaşlarımızın mailınızı inceleyerek sizlere dönüş yapacak ve sizden sabit ip adresiniz istenecektir. Hemen ardından XML altyapınız hazırlanıp tarafınıza gönderilecek.

Bayiliğiniz onaylandıktan sonra, bizi aramaya ihtiyaç duymaksızın kendi şifre ve parolanızla sisteme girdiğinizde bir ürünün elimizde olup olmadığını, size özel fiyatını ve tavsiye edilen satış fiyatını görebileceksiniz.

Nettedarikçisi müşteri hizmetleri : 0850 333 69 36
e posta : [email protected]Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.